Серии и Филмови

Нашата видеотека содржи повеќе од 2000 филмови и серии.

Спортски канали

Уживајте во најдобрите спортски канали.

Гледајте секаде

Со нашата IPTV можете да гледате секаде. Ви овозможуваме да гледате на вашиот паметен телефон, таблет, лаптоп, ТВ...

 • SD,HD и FHD квалитет

  Уживајте во најгледаните EX-YU програми во SD и HD квалитет
 • 2250 + канали и 3870+ Филмови 880+ Серии

  Над 2250 спортски, забавни, информативни програми и цртани на наш јазик. Исто така видеотека со над 3870 филмови и 880 серии.
 • Гледајте секаде

  Можете да гледате на вашиот паметен телефон (Smart Phone), таблет, лаптоп, компјутер, паметен телевизор (Smart TV), андроид кутија, МАГ уред...

Огромен избор на канали

Уживајте во над 2250 канали со квалитет од FHD, HD и SD. Над 3870 филмови и 880+ ТВ серии во нашата видеотека ќе ви ја направи ноќта забавна.

 • FHD/HD/SD
  канали
 • 2000+
  канали
 • 2300+
  ТВ серии и филмови
Претплати

Одберете го вашиот пакет

Откако ќе го искористите 48 часовниот тест период и сте задоволни од нашата IPTV, ние ви ги нудиме нашите 4 пакети за претплата

Start

1 Месец

  • Поддршка 24/7
  • 2250+ ТВ канали
  • 3870+ Филмови со превод
  • 880+ Серии со превод
  • 100% без никакви прекини во сликата
  • SD/HD и FHD канали
  €10.00
  Basic

  3 Месеци

   • Поддршка 24/7
   • 2250+ ТВ канали
   • 3870+ Филмови со превод
   • 880+ Серии со превод
   • 100% без никакви прекини во сликата
   • SD/HD и FHD канали
   €25.00
   Pro

   6 Месеци

    • Поддршка 24/7
    • 2250+ ТВ канали
    • 3870+ Филмови со превод
    • 880+ Серии со превод
    • 100% без никакви прекини во сликата
    • SD/HD и FHD канали
    €45.00
    Најбарано
    Full

    12 Месеци

     • Поддршка 24/7
     • 2250+ ТВ канали
     • 3870+ Филмови со превод
     • 880+ Серии со превод
     • 100% без никакви прекини во сликата
     • SD/HD и FHD канали
     €75.00

     ПРЕПОРАЧАЈ НА ПРИЈАТЕЛ И ДОБИЈ 1 МЕСЕЦ ГРАТИС

     За секој наш корисник, кој ќе препорача пријател UltraKom доделува 1 месец гратис. UltraKom секој месец доделува награди и гратиси! Секој корисник си има свое корисничко име, и секој кој што ќе препорачува ќе биде внесен во нашиот систем, секој корисник има поени, што повеќе поени то повеќе шанси за гратиси! Бидете дел и вие и имајте шанси да добивате награди!

     Правила

     • Ако сакате да препорачате на пријател и да добиете 1 месец гратис треба да сте годишен претплатник на UltraKom. 
     • Препорачаниот пријател пред да уплати треба да го напише вашето корисничко име, од кој корисник е препорачан.(username)
     • Препорачаниот пријател мора да активира годишен пакет за да може корисникот кој го препорача да добие 1 месец гратис. 
     • Кога секој чекор ќе биде завршен корисникот кој препорачал ќе биде известен дека добива 1 месец гратис.

     Тестирајте ја нашата IPTV - 48 часа БЕСПЛАТНО

     Горе
     mk_MKMacedonian